Zaproszenie na Eliminacje Ligi Strzeleckiej - 22 maj 2021 r. Brzeszcze

 

 

   Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Bielsku-Białej oraz Koło Łowiekcie "Ryś" Brzeszcze zapraszają członków PZŁ z okręgów: KATOWICE, CZĘSTOCHOWA, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, SIERADZ,  KRAKÓW, TARNÓW, NOWY SĄCZ, BIELSKO-BIAŁA na elimininacje Ligii Strzeleckiej Grupy V Ligi Strzeleckiej, które odbędą się na Strzelnicy Myśliwskiej Koła Łowieckie „Ryś” Brzeszcze w dniu 22 maja (sobota) 2021 r.

   Udział w zawodach warunkuje opłata wpisowego w wysokości 170 zł od uczestnika. Wpisowe należy wpłacać na konto nr 07 1240 6449 1111 0000 5290 2978. Zapisy uczestników będą odbywać się zgodnie z kolejnością wpłat wpisowego. W tytule przelewu należy podać „Eliminacje ligi strzeleckie” oraz imię i nazwisko, klasę strzelecką (ewentualnie klasyfikację senior lub klasa C),  oraz okręg PZŁ i nr legitymacji PZŁ. Aktualną informacje na temat listy przyjętych zawodników można uzyskać telefoniczne pod numerem 33 82 204 47 lub e-mailem zo.bielskobiala@pzlow.pl.  
   Ze względów technicznych oraz aktualnej sytuacji związanej z epidemią COVID liczba uczestników nie może przekraczać 90 zawodników. W przypadku zgłoszenia większej liczby uczestników - o udziale decydować będzie data wpłaty wpisowego.

   W przypadku nie uczestniczenia w zawodach organizatorzy nie przewidują zwrotu wpłaconego wpisowego. Jeżeli zawody zostaną odwołane ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne to wpłacone wpisowe zostanie zwrócone na rachunek płatnika.

   Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Zawodów.

 

>>Regulamin Zawodów<<