Komisji Kultury i Promocji na Tygodniu Kultury Beskidzkiej w Szczyrku


   W dniu 25 lipca członkowie Komisji Kultury i Promocji Łowiectwa przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Bielsku-Białej gościli po raz kolejna na Tygodniu Kultury Beskidzkiej, tym razem w Szczyrku. Mimo początkowych obaw o frekwencję, z powodu niesprzyjającej aury, po kilku godzinach złej pogody zaświeciło słońce i turyści tłumnie zaczęli odwiedzać stoisko na którym dzieci i młodzież z uwagą słuchały opowieści dotyczących zwierzyny zamieszkującej nasze lasy i pola.
   Koleżanki i Koledzy z Komisji Kultury i Promocji: Justyna Borowiec, Anna Drabczyk, Marek Kwiczała zorganizowali najmłodszym konkurs plastyczny, gdzie każda praca była nagradzana upominkiem, a kolega Aleksander Skrzydlowski naśladował odgłosy zwierząt, co cieszyło się dużym zainteresowaniem.
   Nie lada frajdą dla najmłodszych była możliwość bezpośredniego kontaktu z psami myśliwskimi i tu podziękowania dla Angeliki Stryckiej, która prezentowała Gończego Polskiego oraz Wojciecha Borowca, któremu towarzyszyła Wyżlica Niemiecka Krótkowłosa.
Szczególne podziękowania należą się Kolegom z Koła Łowieckiego Klimczok Buczkowice: Marcinowi Matlakowi, Piotrowi Fiedorowi, Michałowi Soberce, a także stażystom Wojciechowi Wójcikowi, Piotrowi Zającowi za zaangażowanie w organizację i wyposażenie stoiska.


>>Galeria Facebook<<